Skip links

תחומי התמחות

אזימוט שיווק פרויקטים בנדל"ן עוסקת בשיווק ומכירת נדל"ן מקצועי, מומחית לאסטרטגיה שיווקית לחברות יזמיות בתחום הבנייה וקבלנים ברחבי הארץ

ניסיון ומקצועיות לפני הכל
אזימוט שיווק פרויקטים מציעה שירותים מקיפים לשיווק נדל"ן, כולל אסטרטגיה שיווקית, ניהול מכירות, ייעוץ בתכנון דירות, פרסום דיגיטלי ופעילויות קד"מ.

אזימוט שיווק פרויקטים, בעלת ניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן, מתמחה בהבנת צרכי הלקוח והשוק כדי ליצור קמפיינים שיווקיים ממוקדים ויעילים. עם צוות מומחים מיומן ויחס אישי, אנו פועלים להבטיח שכל פרויקט מושקע ומנוהל בצורה מקצועית ויעילה. אנו משלבים טכנולוגיות חדשניות ומגוון כלים שיווקיים כדי להביא לתוצאות מרשימות והצלחה עסקית ללקוחותינו. אזימוט שיווק פרויקטים - הבטחת הצלחה ושותפות אמיתית בתהליך השיווק והמכירה של פרויקטי נדל"ן.

Initial Services

Pre-marketing

אנו משקיעים מאמץ רב בזיהוי קהל רלוונטי לפרויקט בעזרת בדיקות מעמיקות וביצוע סקרים על ידי ניתוח שוק, וזאת על מנת לדייק את קהל היעד ולהפחית עלויות פרסום.
הסקרים נותנים דגשים רבים על תכנון אדריכלי המתאים ללקוחות, מאפשר הורדת עלויות הפרסום ויוצר קהל יעד בהתאמה מרבית לפרויקט אם זה זוגות צעירים, משקיעים, משפרי דיור, משפחות וכדו'.

אנו מומחים בניתוח מחירים באופן מדויק בסביבת התחרות של הפרויקט ובבניית מחירון המתאים לחברה. אנו לוקחים בחשבון את העלויות הצפויות לשיווקו על מנת לבצע הערכה מוחשית של הרווח שיישא וזאת על מנת למקסם את רווחי החברה.

אנו מסייעים בעבודה משותפת מול מנהלי הפרויקט, האדריכלים והיועצים, בהכנת מפרט טכני המתאים לקהל היעד ולסביבת התחרות של הפרויקט, תוך כדי ירידה דקדקנית לפרטי המפרט, וזאת על מנת להתאים את הדירות לשיווק נכון.

ייעוץ
תכנון

מציעים ייעוץ בתכנון הדירות והמפרט הטכני, על מנת לשפר ולהתאים את הפרויקטים שלכם לצרכים ולטעמים של השוק היעד.

ניהול
מכירות

צוות מומחים מקצועי של נציגי מכירות עומד לרשותכם, כולל ניהול מערכת CRM ומעקב יעיל אחר רוכשים פוטנציאליים.

שיווק
דיגיטלי

מנצלים את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כדי להגדיל את החשיפה של הפרויקטים ולגבש מערכת שיווק מקוונת מדויקת ויעילה.

ongoing services

Marketing and sales management

אנו מעמידים לטובת הפרויקט צוות מכירות מקצועי המתאים באופן מדויק לקהל היעד.

בכל פרויקט אנו מציבים סופרווייזר - מנהל מכירות בכיר הנותן פתרונות מכרתיים ודואג להנעת צוות המכירות.

אנו מנהלים מעקב ופיקוח אחר הלידים, ודואגים למיצוי הפניות והטיפול הנכון עבורן
וזאת תוך שימוש במערכת follow up מיידית העוזרת בדיוק הטיפול עבור הלידים הנכנסים.

אנו עמלים על השגת מודיעין עסקי בסביבת התחרות של הפרויקט והוא זה המאפשר לנו לדייק באופן שוטף במחירי המכירה, בהצעת מבצעים רלוונטיים ובהתאמת המפרט הטכני.

אנו משתתפים בקביעות בפגישות יחד עם מנהלי החברה תוך כדי הצגת דו"ח מכירות שוטף ורלוונטי.

אנו מסייעים בניהול מערך הפרסום ויחסי הציבור של הפרויקט והחברה.

אנו מספקים דיווחים on going אודות שיווק הפרויקטים וניהול המכירות ומספקים מערכת מלאה של מערך השיווק.

לאחר 20 שנות היכרות עם משרד "אזימוט", עליי לציין במיוחד את המאמץ המשותף מול לקוחות כאשר נוצר קושי, את החברות האמיתית ואת הרצון לשתף שבזכותו הבנו ולמדנו גם איך הדברים פועלים ומשפיעים בשטח ולמעשה בזכות הגישה החדשנית הזו שיפרנו אנחנו את הפרקטיקה של עבודתנו.

אסף עייני, גלובס

הבנו מזמן שבכדי לשווק את הפרויקטים שלנו אנחנו זקוקים למישהו בעל ניסיון רב, שמבין את כל האספקטים הכלולים בתהליך שכזה ואת כל המורכבויות. "אזימוט" היא החברה שאיתה אני צועד כבר שנים רבות ומרגיש שיש מי שמבין אותי ואת כל צרכי השיווק והמכירה של כל פרויקט, ובפועל הדברים עומדים במבחן התוצאה

מיכה נתנאל, סמנכ"ל שיווק קבוצת נתנאל

העבודה עם "אזימוט" היא שותפות אמיתית. הקשר הכמעט יום יומי וזה כולל גם מפגשים פיזית בשטח מראה על מקצוענות שפשוט עוזרת ללמוד ולחדד יחד מה באמת יכול להניע לקוחות פוטנציאליים לקנות דירות בפרויקטים שלנו.

רמי קדמי, מנהל שיווק ומכירות רמי שבירו

שנים רבות שאנחנו פועלים יחד על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור הלקוחות של אזימוט וזאת בדיוק התחושה, שעובדים עם שחקני נשמה

משה מעיין, מנהל תיקי לקוחות, הארץ דה מרקר

העבודה עם אזימוט נעשית תמיד בהרגשה שאתה עובד בשותפות עם מישהו שיודע מה הוא עושה ומה הן התוצאות שאליהן הוא רוצה להגיע, זה נותן לך תחושה של עבודה עם מקצוענים שרותמים אותך למשימה ברורה ולרצון להצליח

גרי קרן, יד 2

אני גאה לספר שהיה לי העונג לעבוד מול אזימוט תקופה רבת שנים במהלכה זכינו ליצור תוכן משמעותי ומעניין, יחד גיבשנו מערכת יחסים עם הפריה הדדית והכל בתחושה שיותר מהכול אנחנו חברים שרק רוצים ללמוד וללמד

עמי לאור, ידיעות הנדל"ן